Barátunk a könyv 2018. Barátunk a könyv 2018.

 

Barátunk a könyv 2018. 

                     

 

 Kedves Kollégák!

Örömmel tesszük közzé a legjobb csapatok listáját, akiket szeretettel várunk jövő hét szombaton (június 9-én) 10 órára a Megyeháza Árpád termében megrendezésre kerülő díjkiosztó ünnepségre.

3-4. osztály

 

„Corvin hercegnők” – Hunyadi Mátyás Tagiskola

(Berettyóújfalu)

 

„Felfedezők” – Debreceni Benedek Elek Általános Iskola

(Debrecen)

 

„Szuper lányok” – Földesi Karácsony Sándor Általános Iskola és AMI

(Földes)

 

„Corvina” – Sinay Miklós Tagiskola

(Hajdúbagos)


„Babilon” – Hajdúböszörményi Bethlen Gábor Általános Iskola

(Hajdúböszörmény)


„Könyvmolyok” – Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola

(Hajdúszoboszló)

 

„Szováti Könyvbarátok” – Diószegi Lajos Általános Iskola

(Hajdúszovát)


„Mátyás apródjai” – Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola

(Hosszúpályi)

 

„Léta vezér” – Létavértesi Arany János Általános Iskola

(Létavértes)

 

„Vértesi alsó” – Létavértesi Irinyi János Általános Iskola

(Létavértes)


„Kis könyvbarátok” - Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola Thuolt István Tagiskolája

(Monostorpályi)

 

„Jót, s jól!” – Kövy Sándor Általános Iskola és AMI

(Nádudvar)

 

„Olvasótündér BT.” – Nagyhegyesi Veres Péter Általános Iskola

(Nagyhegyes)

 

„Szuper Erő(s)s csapat” – Erőss Lajos Református Általános Iskola

(Püspökladány)

 

„Könyvbarátnők” - Kálvin Téri Általános Iskola

(Püspökladány)

 

„Szorgalmas olvasók” – Polgári Vásárhelyi Pál Általános Iskola

(Polgár)


„Múltfürkészők” – Kálvin Téri Általános Iskola

(Püspökladány)

 

„Szupernégyes” – Szerepi Kelemen János Általános Iskola

(Szerep)


„Könyvmolyok” – Kiss Zoltán Általános Iskola

(Újléta)


 

5-8. osztály


„Betűfalók” – Diószegi Kis István Református Általános Iskola és AMI

(Berettyóújfalu)

 

„Édeskömények 2.0” – Diószegi Kis István Református Általános Iskola és AMI

(Berettyóújfalu)


„Hunyadi bajnokai” – Hunyadi Mátyás Tagiskola

(Berettyóújfalu)

 

„A mosolyunk a fegyverünk!” – Debreceni Benedek Elek Általános Iskola

(Debrecen)


„Brilliáns Barack Banda” – Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola

(Debrecen)


„Három elme három szöge” – Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

(Debrecen)

 

„Szövegelők” – Földesi Karácsony Sándor Általános Iskola és AMI

(Földes)


„Three explorers” – Sinay Miklós Tagiskola

(Hajdúbagos)


„Bajos csajok 2.” – Hajdúböszörményi Eötvös József Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és AMI

(Hajdúböszörmény)

 

„Könyvmolyok” – II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI

(Hajdúsámson)


„Szarvasbogárka” – Hajdúszoboszlói Bárdos Lajos Általános Iskola

(Hajdúszoboszló)


„Gyöngyszemek” –Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola

(Hosszúpályi)


„Csillag lányok” – Sári Gusztáv Általános Iskola és AMI

(Kaba)

 

„A betű a szorgalom, a csend a tehetség” – Kövy Sándor Általános Iskola és AMI

(Nádudvar)

 

„Csillámos szappanbubik” – Polgári Vásárhelyi Pál Általános Iskola

(Polgár)

 

„Bodzavirág” – Szerepi Kelemen János Általános Iskola

(Szerep)

 

 

                

Fotó galéria (popup)

Ez a mappa üres