Barátunk a könyv 2017. - a nyertes csapatok listája
 

Barátunk a könyv 2017. - a nyertes csapatok

 

Nyertes csapatok

 

 

Könyvkirálynők” 4.o.                                                                                           226,5 pont

Létavértesi Arany János Ált. Iskola

Létavértes

 

Szorgalmas csajok” 6.o.                                                                                       231,5 pont

Kiss Zoltán Ált. Iskola

Újléta

 

Olvasó pónik” 7.o.                                                                                                275  pont

Deb. Ref. Koll. Ált. Isk.

Debrecen

 

Szuper négyes” 4.o.                                                                                              229,5 pont

Kiss Zoltán Ált. Iskola

Újléta

 

Agymenők” 6.o.                                                                                                 257,5 pont

Karácsony Sándor Általános Iskola és AMI

Földes

 

Olvasni jó!” 8.o.                                                                                                    279,5 pont

Szent János Kat. Ált. Iskola

Egyek

 

Könyvmolykák” 4.o.                                                                                             230,5 pont

Szerepi Kelemen János Ált. Isk.

Szerep

 

Két ballábasok” 5.o.                                                                                             258,5 pont

Szent János Kat. Ált. Iskola

Egyek

 

 

Gyufa 16 lányok” 7-8.o.                                                                                       280 pont

Létavértesi Irinyi János Ált. Iskola

Létavértes

 

Zöld mutatványosok” 4.o.                                                                                    231,5 pont

Hunyadi Mátyás Tagiskola

Berettyóújfalu

 

„Könyvmolyok” 5.o.                                                                                               260,5 pont

Szent János Kat. Ált. Iskola

Egyek

 

Márkerek” 7-8.o.                                                                                                 281 pont

Szerepi Kelemen János Ált. Isk.

Szerep

 

Könyvek őrzői” 3.o.                                                                                              232 pont

Sinay Miklós Általános Iskola

Hajdúbagos

 

Könyvmolyok” 6.o.                                                                                               261,5 pont

Létavértesi Arany János Ált. Iskola

Létavértes

 

A tudás könyvének őrzői” 7.o.                                                                            285 pont

Arany János Általános Iskola

Létavértes

 

Könyvmolyok” 4.o.                                                                                               233,5 pont

Szent Piroska Görögkat. Ált. Iskola

Nyíracsád

 

A könyv kiválasztottai” 5.o.                                                                                 263 pont

Sinay Miklós Általános Iskola

Hajdúbagos

 

Waterfall” 7.o.                                                                                                      286 pont

Hőgyes Endre Gimn. és Szakgimn.

Hajdúszoboszló

 

Bések, bések, szerencsések” 3.o.                                                                          234,5 pont

Sári Gusztáv Általános Iskola és AMI

Kaba

 

A mosolyunk a fegyverünk” 5.o.                                                                         263 pont

Debreceni Benedek Elek Ált. Iskola

Debrecen

 

Mát-ra” 7-8.o.                                                                                                        289,5 pont

Sinay Miklós Általános Iskola

Hajdúbagos

 

Suhancok” 4.o.                                                                                                      234,5 pont

Diószegi Kis István REf. Ált. Iskola

Berettyóújfalu

 

Aranycsapat” 6.o.                                                                                                 268 pont

Ebesi Arany János Magyar-Angol Két. Tanítási Nyelvű Ált. Isk. és AMI

Ebes

 

 

 

Magányos fügefa” 8.o.                                                                                         297 pont

Kövy Sándor Általános Iskola és AMI

Nádudvar

 

Betűfalók” 4.o.                                                                                                       235,5 pont

Szerepi Kelemen János Általános Iskola

Szerep

 

Vértesi négyes” 5-6.o.                                                                                           270 pont

Létavértesi Irinyi János Ált. Iskola

Létavértes

 

Elek apó lányai” 7.o.                                                                                             297,5 pont

Debreceni Benedek Elek Ált. Iskola

Debrecen

 

„Ások, ásók…aranyásók” 3.o.                                                                              235,5 pont

Sári Gusztáv Ált. Iskola

Kaba

 

Három elme három szöge” 6.o.                                                                          286  pont

Debreceni Ref. Koll. Ált. Isk.

Debrecen

 

Három elme három szöge” 5.o.                                                                            204 pont

Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

Debrecen

 

Bajos csajok” 5-7.o.                                                                                               303,5 pont

Hajdúb. Eötvös József Ált. Isk. és AMI

Hajdúböszörmény

 

Újoncok!” 3.o.                                                                                                       237 pont

Kiss Zoltán Ált. Iskola

Újléta

 

Pandi” 6.o.                                                                                                           286,5 pont

Kövy Sándor Ált. és AMI

Nádudvar

 

Csipogó Csajok Csacska Csapata” 6-7.o.                                                           306 pont

Debreceni Petőfi Sándor Ált. Iskola

Debrecen

 

Móka és Barátság” 4.o.                                                                                        238,5 pont

Földesi Karácsony Sándor Ált. Iskola és AMI

Földes

 

Milliárdos lányok” 5.o.                                                                                         287,5 pont

Hunyadi Mátyás Tagiskola

Berettyóújfalu

 

Csillámos szappanbubik” 7.o.                                                                              311,5 pont

Polgári Vásárhelyi Pál Ált. iskola

Polgár

 

Könyvbarátok” 4.o.                                                                                              237,5 pont

Erőss Lajos Ref. Ált. Iskola

Püspökladány

 

Refis lányok” 4.o.                                                                                                    238,5 pont

Erőss Lajos Ref. Ált. Iskola

Püspökladány

 

Könyvmanók” 2-3.o.                                                                                              239 pont

Móricz Zsigmond Ált. Iskola

Nagyrábé

 

Tündérlányok” 3.o.                                                                                              241 pont

Kálvin Téri Általános Iskola

Püspökladány

 

Virágszálak” 3.o.                                                                                                  241 pont

Petritelepi Ált. Iskola

Püspökladány

 

Szuper kettős” 3.o.                                                                                               241 pont

Petritelepi Ált. Iskola

Püspökladány

                                                                                 

 „Könyvmolyok” 4.o.                                                                                            241,5 pont

Hosszúpályi Irinyi József Ált. Iskola

Hosszúpályi

 

Fantasztikus négyes” 3.o.                                                                                     242 pont

Karácsony Sándor Ált. Iskola és AMI

Földes

 

Gólkirályok” 3.o.                                                                                                 242 pont

Kálvin Téri Általános Iskola

Püspökladány

 

Szuper girls” 4.o.                                                                                                  242 pont

Karácsony Sándor Ált. Iskola és AMI

Földes

 

Nagyrábéi könyvmolyok” 4.o.                                                                             242,5 pont

Móricz Zsigmond Ált. Iskola

Nagyrábé

 

Könyvfalók” 4.o.                                                                                                   242,5 pont

Hosszúpályi Irinyi József Ált. Iskola

Hosszúpályi

 

Hókamóka” 4.o.                                                                                                    244,5 pont

Sinay Miklós Tagiskola

Hajdúbagos

 

Magyar királyok” 4.o.                                                                                          245,5 pont

Karácsony Sándor Ált. iskola és AMI

Földes

 

Szuperlányok” 3.o.                                                                                               247 pont

Karácsony Sándor Ált. iskola és AMI

Földes

 

 

 

 

Helyezettek:

 

III. helyezett:

 

„Tündérek” 4.o.                                                                                                     248,5 pont

Hajdúszoboszlói Bárdos Lajos Ált. Iskola

Hajdúszoboszló

 

 

 „Szövegelők” 5.o.                                                                                                   290,5 pont

Karácsony Sándor Ált. iskola és AMI

Földes

 

„Édeskömények” 7.o.                                                                                             319,5 pont

Diószegi Kis István Ref. Ált. iskola és AMI

Berettyóújfalu

 

II. helyezett:

 

 

Szuperolvasók” 4.o.                                                                                              249 pont

Karácsony Sándor Ált. iskola és AMI

Földes

 

 

 

 „Könyvek világa” 5.o.                                                                                           297 pont

Karácsony Sándor Ált. iskola és AMI

Földes

 

„Crazy girls” 8.o.                                                                                                    320,5 pont

Diószegi Kis István Ref. Ált. iskola és AMI

Berettyóújfalu

 

                                                                      

 

I. helyezett:

 

 

Könyvtármanók” 3-4.o.                                                                                       252 pont

Irinyi János Ált. iskola

Létavértes

 

Szarvasok” 6.o.                                                                                                      305,5 pont

Hajdúszoboszlói Bárdos Lajos Ált. Iskola

Hajdúszoboszló

 

„Mennykő” 5-7.o.                                                                                                   322,5 pont

Sári Gusztáv Ált. és AMI

Kaba

Különdíjak:

 

 

Különdíj a legszebb naplóért

„Könyvtáros vízi nimfák” 4.o.

Debreceni Hunyadi János Általános Iskola

Debrecen

 

 

Különdíj a leghangulatosabb illusztrációért

„Petőfi Könyvbúvárjai” 4.o.

Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola

Debrecen

 

Különdíj a legegyedibb illusztrációért

„Suhancok” 4.o.

Diószegi Kis István Ref. Ált. Iskola

Berettyóújfalu

 

 

Különdíj a legötletesebb illusztrációért

„Könyvmolyok” 4.o.

Szent János Katolikus Óvoda, Egységes Óvoda-Bölcsőde, Ált. Isk. és AMI

Egyek

 

 

Különdíj a legkreatívabb bankjegyért

„A könyv kiválasztottai” 5.o.

Sinay Miklós Tagiskola

Hajdúbagos

 

Különdíj a legjobb fogalmazásért

„Könyvek világa” 5.o.

Karácsony Sándor Ált. Iskola és AMI

Földes

 

Különdíj a legdizájnosabb plakátért

„Csillámos szappanbubik” 7.o.

Polgári Vásárhelyi Pál Általános Iskola

Polgár

 

 

 

 

 

Fotó galéria (popup)
 
Ez a mappa üres